ماسک جوان سازی پوست

  • بازدید:774
  • دسته: ماسک ها
  • به این مطلب امتیاز دهید
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    1
ماسک جوان سازی پوست

اگر به دنبال ماسک ها و کرم هایی هستید که پوست شما را جوان و با طراوت کند به شما پیشنهاد می کنم این مطلب را که در آن چند ماسک جوانی پوست را آورده ام با دقت بخوانید شما می توانید این ماسک ها را به راحتی در منزل تهیه کنید با درست کردن و استفاده ماسک هایی که از میوه ها و گیاهان است می توانید پوست خود را به صورت طبیعی و دائمی جوان و با طراوت نگه دارید نکته ای که باید در استفاده از ماسک جوان سازی پوست و هر نوع ماسک دیگر توجه کنید این است که بهترین زمان استفاده ۱۰ الی ۱۲ صبح ۴ الی ۶ بعدازظهر و ۱۱۰ الی ۱۱ شب است.

حالا نوبت آموزش چند ماسک جوان سازی پوست است پس با من همراه باشید

  لوسیون جوان کننده برای پوست خشک

این لوسیون را می توانید با گلبرگ خشخاش و آب تهیه کنید طرزتهیه لوسیون جوان کننده به صورت زیر است

کافیست ۲ قاشق غذاخوری گلبرگ خشخاش را در ۲۰۰ میلی لیتر آب جوش بریزید و بعد اجازه دهید برای چند ساعت بماند و بعد مخلوط گلبرگ را ازصافی رد کنید و روی پوست خود بزنید و به مدت ۲۰ دقیقه اجازه دهید روی پوست بماند و بعد بشویید ماسک جوان کننده گلبرگ خشخاش برای پوست چروکیده بسیار مفید است .

 ماسک کدو حلوایی

دومین ماسک جوان سازی پوست را با کدو حلوایی درست می کنیم برای تهیه ان ۱ قاشق چای خوری آب کدو حلوایی را با زرده تخم مرغ هم زده مخلوط کنید و سپس روی پوست خود به مدت ۱۵ دقیقه بگذارید بعد از اتمام زمان ذکر شده ماسک کدو حلوایی را با پارچه مرطوب در آب گرم بردارید و بعد صورت را با آب سرد بشویید.

روش دوم استفاده از ماسک کدو حلوایی برای جوانسازی پوست استفاده از برش های ان است به این ترتیب که برش های کدو را روی صورت بگذارید و بعد از ۲۰ دقیقه صورت را با شیر بشویید

 ماسک شیر و آب انگور

برای درست کردن ماسک شیر و آب انگور کافیست نسبتهای مساوی از آب انگور و شیر سرد (حدود ¼ لیوان) را با هم مخلوط کنید. یک پارچه کتان را با مخلوط درست کرده خیس کنید و روی صورت بگذارید و بعد روی ماسک را با حوله حمام بپوشانید. بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ماسک را شسته و یک کرم مغذی روی صورت بمالید .

 ماسک جوانی

۱ قاشق چای خوری روغن نباتی که کمی گرم شده است با ۱ زرده تخم مرغ زده شده و سفت به آرامی اضافه کنید . سپس نصف قاشق چای خوری آب و آب لیمو به آن اضافه کنید . وبعد ۲ تا ۳ لایه از مخلوط را بر روی پوست صورت قرار دهید تا زمانی که خشک شود و ترک بخورد. ماسک را با پارچه مرطوب و گرم بردارید .از این ماسک ۱ تا ۲ بار در هفته به مدت ۶-۴ هفته استفاده کنید . سپس آن را هر ۳-۲ ماه یک بار تکرار کنید .

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر خود را در رابطه با این مطلب بیان کنید