دمنوشی برای تسکین درد معده

دمنوشی برای تسکین درد معده

معده درد از جمله مشکلاتی است که هر فردی حداقل یک بار آن را تجربه کرده است. مشکلات گوارشی و درد معده , سوزش معده یا ترش کردن با استفاده از برخی درمان های خانگی قابل معالجه است در این مطل قصد دارم دمنوشی برای تسکین درد معده به کاربران عزیز معرفی کنم امیدوارم این مطلب مفید واقع شود.

دارچین و سنبل الطیب ترکیبی است که دارای خواص درمانی مفید کی باشد بطوریکه به اعتقاد درمانگران طب‌های طبیعی و سنتی اضافه کردن دارچین به همراه عسل به دمنوش سنبل‌الطیب باعث کاهش کلسترول خون می شود و علاوه بر آن در تسکین درد معده نیز موثر است.

برخی از افراد که با نزدیک شدن پاییز دچار سرماخوردگی می‌شوند می‌توانند با نوشیدن دمنوش دارچین و سنبل الطیب برای افزایش مقاومت بدن خود برای پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی و زکام استفاده کنند.

طرزتهیه دمنوش

برای تسکین درد معده , کاهش کلسترول خون و افزایش مقاومت بدن کافیست روزانه دمنوش گیاهی دارچین و سنبل الطیب را بنوشید برای درست کردن این نوشیدنی مفید سنبل‌الطیب و گل‌گاوزبان و چوب دارچین را در یک لیوان آب جوش بریزید و با یک نعلبکی روی آن را بپوشانید. اجازه دهید ۱۰ دقیقه بماند تا دم بکشد سپس دمنوش را صاف کنید و در فنجان مورد نظر خود بریزید. برای شیرین کردن دم نوش می‌توانید از عسل استفاده کنید.

نوش جان

مطالب مرتبط

نظر خود را در رابطه با این مطلب بیان کنید