آبمیوه های چربی سوز مخصوص تابستان

آبمیوه های چربی سوز مخصوص تابستان

نوشیدن آبمیوه های طبیعی در تابستان یکی از بهترین روشهای کاهش وزن در تابستان است. در این مطلب چند نوشیدنی موثر را به شما معرفی می کنیم اگر قصد کم کردن وزن دارید با مای هربال همراه باشید .

چرا از آبمیوه های چربی سوز برای لاغری استفاده کنیم؟ آب میوه های طبیعی به دلیل اینکه دارای ریز مغذی هستند و سرشار از املاح و ویتامین های مختلف هستند عامل خوبی برای مهار و کم کردن اشتها و پرخوری در افراد چاق محسوب میشوند علاوه بر آن آنزیم های موجود در این میوه ها بطور طبیعی باعث کاهش وزن میشوند.

آب میوه کرفس استویا

اولین آبمیوه چربی سوز که می توانید برای داشتن اندامی زیبا امتحان کنید و از خواص آن بهره مند شوید موادی که برای درست کردن این آب میوه نیاز داریم عبارتند از:

گوجه فرنگی خرد شده : ۳   و نیم فنجان

خیار خرد شده : ۲ فنجان

کرفس : ۱ ساقه

استویا (اختیاری) : ۳-۴ قطره

فلفل سیاه : نصف قاشق چای خوری

فلفل قرمز : ¼  قاشق چای خوری

نمک دریا : نصف  قاشق چای خوری

طرزتهیه آبمیوه چربی سوز

برای درست کردن این آبمیوه چربی سوز ابتدا کرفس را خرد کنید و بعد آب آن را بگیرید سپس یک مقدار استویا به آن اضافه کنید تا کمی شیرین شود حالا خیار و گوجه خرد شده را اضافه کنید و مقداری فلفل سیاه و قرمز همراه با نمک و آب کافی و کمی برگ نعنا اضافه کنید و بنوشید.

آب میوه شاهی و آب هویج

یک آبمیوه چربی سوز موثر دیگر برای کاهش وزن و لاغری که دارای خواص و فواید هویج و شاهی است

مواد لازم:

شاهی خرد شده : ۱ فنجان

هویج متوسط : ۲-۳ عدد

گوجه فرنگی خرد شده : ۲ عدد

اسفناج : نصف  فنجان

گشنیز : نصف  فنجان

فلفل سیاه و سفید : ۱ قاشق چای خوری

نمک : ۱ قاشق چای خوری

طرزتهیه

ابتدا هویج ها را بشویید و با مقداری برگ گشنیز داخل آب میوه گیری بریزید بقیه مواد را به آن اضافه کنید تا با هم مخلوط شوند مقداری آب و کمی شکر به آن اضافه کنید و هر روز صبح قبل از صبحانه میل کنید.

آب میوه کرفس و چغندر قند

کرفس از جمله سبزی های چربی سوز است که در لاغری و کاهش وزن تاثیر بسزایی دارد در این قسمت طرزتهیه آبمیوه چربی سوز شامل کرفس و چغندر قند را می خوانید. برای درست کردن این نوشیدنی مفید به مواد زیر نیاز داریم

کرفس : ۴-۵  ساقه

چغندر کوچک خرد شده مکعب : ۱ عدد

اسفناج خرد شده درشت : ۱ فنجان

گشنیز : ۱ دسته

نمک دریا : ۱ قاشق چای خوری

طرز تهیه:

طرزتهیه این آبمیوه چربی سوز بسیار راحت است و به زمان زیادی نیاز ندارد کافیست تمام مواد را در مخلوط کن بریزید و مقداری آب لیمو به آن اضافه کنید , حالا آن را با مقداری آب میل کنید.

یکی از خواص آب کرفس دفع سموم بدن است.

مطالب مرتبط

نظر خود را در رابطه با این مطلب بیان کنید